مشاهده همه 2 نتیجه

صحنه هایی از یک ازدواج | کارگاه آموزشی تحلیل روانشناختی سریال تلویزیونی آموزنده و عمیق scenes from a marriage 2021

وبینار آموزشی
بدون امتیاز 0 رای
دومین رویداد سریالوژی به بررسی و تحلیل یکی از سریال های برتر و تامل برانگیز سال ۲۰۲۱ اختصاص داشت. موشکافی و تحلیل این مینی سریال پنج قسمتی بهانه ای بود که درباره موضوع روابط زوجین و ازدواج به آموزش و گفت و گو بپردازیم. در این رویداد آنلاین میزبان دکتر احسان شاهپیری (زوج درمانگر) بودیم و به مدت ۱۲۰ دقیقه از نکات ویژه و آموزنده آن ها درباره روابط زوجین بهره مند شدیم. پس از سفارش و طی کردن مراحل پرداخت محصول دسترسی شما به فیلم رویداد در قالب دو بخش امکان پذیر خواهد شد. مینی سریال «صحنه هایی از یک ازدواج» را می توانید در پایین همین صفحه به صورت اکران آنلاین ببینید و یا دانلود کنید و قبل از دیدن وبینار حتما تماشا کنید.
120 دقیقه
4
65,000 تومان

از روانشناسی خیانت تا روانشناسی جنایت | کارگاه آموزشی تحلیل روانشناسی سریال فروپاشی undoing

5.00 1 رای
  • مینی سریال undoing به معنی فروپاشی یا نابودی محصول شبکه HBO از سریال های برتر سال 2020 میلادی بود که با وجود ستارگانی چون نیکول کیدمن و هیوگرانت و با یک داستان پرتعلیق و تکان دهنده امکان نداشت که توسط علاقه مندان سینما و سریال های تلویزیونی نادیده گرفته شود و از همین رو در سراسر جهان دیده شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • دقت این سریال در پرداخت به مقوله هایی چون رابطه زوجین و آسیب هایی چون خیانت و روابط فرازناشویی تحسین برانگیز است و رویکرد روانشناختی برای تحلیل رفتار شخصیت های این داستان می تواند بسیار آموزنده و از منظر تربیتی برای همسران مفید باشد.
  • فیلموگپ در اولین رویداد از مجموعه برنامه های «سریالوژی» با حضور استاد ارجمند دکتر محمدرضا عابدی به تحلیل و بررسی این سریال شش قسمتی پرداخت که مباحث مطرح شده در این برنامه بسیار مورد استقبال مخاطبان محترم فیلموگپ قرار گرفت؛ به ویژه آن هایی که مشاور خانواده و یا روانشناس بودند و به هر ترتیب دغدغه خانواده داشتند.
  • هم اکنون این برنامه در قالب یک محصول آموزشی شامل فیلم برنامه در دو بخش و فایل صوتی کامل برنامه تقدیم شما می شود. سریال فروپاشی نیز به صورت پخش آنلاین با قابلیت دانلود و با اینترنت نیم بها در همین صفحه در دسترس شما قرار دارد. تماشای سریال به صورت رایگان است و نیازی به خرید محصول ندارد، قطعا پس از تماشای این سریال جذاب بیشتر متقاعد می شوید که محصول تحلیل روانشناختی آن را تهیه و دانلود کنید.
160 دقیقه
0
65,000 تومان

سرگرمی با چاشنی دانایی
تحلیل و بررسی سریال های تلویزیونی برتر جهان