تاریخ شروع

20:00

چهارشنبه - 1400/12/25

تاریخ پایان

22:00

چهارشنبه - 1400/12/25

آدرس

به صورت آنلاین در محیط skyroom

درباره رویداد

اهداف یادگیری

آخرین برنامه سینماگپ در سال ۱۴۰۰ به یکی از فیلم های ماندگار و تحسین شده ترین فیلم سال ۲۰۲۱ که بسیار مورد استقبال تماشاگران و منتقدان سینمایی در سراسر جهان قرار گرفته اختصاص دارد. موشکافی و تحلیل این فیلم بهانه ای است که درباره موضوع کفایت در فرزندپروری و ویژگی های فرزندپروری با کفایت به آموزش و گفت و گو بپردازیم.
در این رویداد آنلاین میزبان کارشناسان محبوب دوره های قبل یعنی سرکار خانم رایحه صنعتگر و جناب آقای حمیدرضا محمودی نژاد هستیم و به مدت ۱۲۰ دقیقه از نکات ویژه و آموزنده آن ها درباره تربیت کودک بهره مند می شویم.
این رویداد در روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۸ تا ۱۰ شب برگزار می شود و دارای ظرفیت محدود می باشد پس برای ثبت نام عجله کنید.
اگر هنوز فیلم «کودا» را تماشا نکرده اید می توانید در همین صفحه به صورت اکران آنلاین ببینید و یا دانلود کنید و در زمان مناسب قبل از حضور در برنامه تماشا کنید. این فیلم در پلتفرم هایی مثل فیلیمو هم عرضه شده است.

تماشای آنلاین فیلم سینمایی «کودا»

برای دانلود فیلم می توانید بر روی تصویر کلیک راست کنید و save as را بزنید.

شما با تهیه یک بلیت به صورت خانوادگی از این وبینار آموزشی بهره مند می شوید.
با فیلم آموزی روش متفاوت و سرگرم کننده ای را در فرزندپروری خودتان به کار می گیرید.
به فراخور بحث ها با کتاب ها و پژوهش های جدید این حوزه آشنا می شوید.
اگر مشاور هستید محتوای این برنامه کمک شایانی به بروز رسانی دانش شما و افزایش کیفیت جلسه های مشاوره با مراجعان شما خواهد کرد.

با خرید بلیت این برنامه یک کد تخفیف ویژه 35 درصدی برای خرید محصول آفلاین دوره جامع فرزندپروری با طعم سینما دریافت خواهید کرد.
اگر به هر دلیلی از محتوای برنامه راضی نبودید با احترام هزینه شما را برگشت خواهیم داد.

راهنمای ثبت نام: برای حضور در رویداد ابتدا به سایت فیلموگپ وارد شوید تا امکان ثبت نام در رویداد برای شما فعال شود و پس از کلیک بر روی دکمه «ثبت نام در رویداد» و طی کردن مراحل پرداخت فاکتور خرید خودتان را دریافت کنید. اطلاعات ورود شما شامل نام کاربری و گذر واژه و همچنین کد تخفیف ویژه محصول فرزندپروری با طعم سینما در فاکتور شما قابل مشاهده می باشد. با آن اطلاعات می توانید در زمان برنامه وارد محیط رویداد آنلاین شوید.

نکته: فاکتور شما در صفحه حساب کاربری شما و بخش سفارش ها همیشه قابل دریافت و مشاهده خواهد بود.

لطفا فیلم آموزشی ثبت نام در رویدادهای فیلموگپ را از اینجا مشاهده کنید.